ART / Lithographs / Litograph in colors 11482020
nr 1148 2020
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Thage Nordholm (1927-1990), Sverige. Signerad och numrerad 322/360, motivet: 57x75,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad 322/360, motivet: 57x75
800
SEK 700
Monday December 4 2017
at 20:04:38
350 kr
400 kr (Robot)
600 kr